Szkolenia i uprawnienia UDT - Białystok, Łomża, Suwałki

Tak jak w przypadku zwykłego auta, tak i w przypadku maszyn budowlanych, aby z nich korzystać należy mieć odpowiednie szkolenia oraz uprawnienia. W tym przypadku muszą one być zgodne w wymaganiami UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). UDT to instytucja odpowiedzialna za wydawanie uprawnień do obsługi konkretnej maszyny budowlanej. Szkolenia i uprawnienia UDT to zagadnienia, którymi nasza firma zajmuje się już od ponad 10 lat. To doświadczenie sprawia, że wiemy doskonale jak pozytywnie przeprowadzić szkolenia z kandydatami. Nasza wykwalifikowana kadra zawsze stawia na indywidualne i profesjonalne podejście do kursantów. Posiadamy również odpowiednie certyfikaty oraz własne materiały szkoleniowe, które są jednocześnie bardzo skuteczne oraz zgodne z normami podanymi przez UDT. 

Dzięki nam zdobędziesz kompletną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu obsługi maszyn, przepisów i prawa, a także higieny pracy. Dodatkowo zajmiemy się za Ciebie formalnościami w Urzędzie Dozoru Technicznego. Taki pakiet bez wątpienia pozwoli Ci cieszyć się uprawnieniami UDT w krótkim czasie. Tylko u nas istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia i egzaminu w języku rosyjskim!

Kursy doszkalające UDT

Zastanawiasz się czy jesteś odpowiednio przygotowany do zdawania egzaminu na uprawnienia UDT? A może Twoi pracownicy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę? Niezależnie od przyczyny możesz liczyć na kadrę VTECH. Oferujemy przeprowadzanie kursów doszkalających UDT – zarówno w naszej siedzibie jak i z dojazdem do miejsca pracy klienta. 

W trakcie trwania kursu doszkalającego skupimy się na problematycznych dla Ciebie aspektach. Zadbamy również o utrwalenie wiedzy, aby każdy po ukończeniu kursu czuł się pewnie podczas egzaminu. Bazujemy na autorskich materiałach dydaktycznych i dajemy dostęp do testów online – jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej praktyki możesz uczyć się więcej. Oferujemy elastyczne terminy oraz indywidualne podejście. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam obyć się z tematem. Wiemy co sprawia największe problemy i jak je rozwiązywać. W końcu praktyka czyni mistrza, prawda?

Oferta kursów doszkalających UDT zawiera zagadnienia związane z: 

  • konserwacją i naprawą maszyn;
  • przygotowaniem maszyn do eksploatacji;
  • prawidłowym użytkowaniem maszyn podczas pracy z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa;
  • przepisami i normami prawnymi;
  • higieną i bezpieczeństwem pracy. 

Każde szkolenie kończy się egzaminem państwowym, dzięki nam z pozytywnym wynikiem 🙂

Szkolenia i egzaminy zawodowe UDT

Oferta VTECH obejmuje szkolenia i egzaminy zawodowe UDT. Skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień UDT z zakresu eksploatacji maszyn budowlanych

Jako specjaliści w tej dziedzinie gwarantujemy solidne przeprowadzenie szkolenia, które kompleksowo przygotowuje kandydatów do państwowego egzaminu zawodowego UDT. 

Nasze doskonałe statystyki potwierdzają pozytywne komentarze naszych byłych kursantów, którzy już mogą się cieszyć sukcesem i wymarzonymi uprawnieniami. Przeprowadzamy szkolenia UDT przygotowujące do egzaminów zawodowych UDT z zakresu obsługi:

  • podestów ruchomych przejezdnych;
  • wózków jezdniowych i podnośników mechanicznych ;
  • wózków jezdniowych podnośnikowych (bez wózków z wysięgnikiem i z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem);
  • suwnic, wciągników, wciągarek ogólnego i specjalistycznego przeznaczenia;
  • żurawi przewoźnych i przenośnych. 

Dodatkowo wiemy jak stresującym czasem może być moment przygotowań. Dużo wiedzy, praktyki – nikt wtedy nie myśli o załatwianiu formalności. Dlatego zajmiemy się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z zapisami, dostarczeniem dokumentów i innymi ważnymi kwestiami. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!