Wózki widłowe - Białystok, Łomża, Suwałki

Wózki widłowe - serwis i wynajem

Serwis i naprawa wózków widłowych w firmie VTECH jest przeprowadzana na porządku dziennym. Co za tym idzie? Masz pewność, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, a nasza flota jest zawsze gotowa do pomocy. Wózki widłowe są jednymi z podstawowych narzędzi w pracy na magazynie lub w miejscu, gdzie wymagana jest praca z dużymi pakunkami. Ich niedyspozycja może przynieść straty dla firmy. W związku z tym koniecznie skontaktuj się ze specjalistami VTECH, jeśli Twój wózek widłowy będzie wymagał serwisu lub naprawy. Gwarantujemy profesjonalnie wykonane zlecenia. Posiadamy rozbudowane zaplecze technologiczne, dzięki któremu możemy dojechać nawet do klienta. Posiadamy części zamienne do wózków widłowych wielu marek, dlatego jesteśmy pewni, że z nami szybko przeprowadzić zarówno działania serwisowe oraz naprawcze swojego wózka widłowego.

Wózki widłowe - badania UDT

Wózki widłowe jako pojazdy jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia wymagają dozoru technicznemu. W związku z tym w Twoim zakresie leży posiadanie ważnego badania UDT. W VTECH świadczymy kompleksowe usługi, dlatego zgłoś się do nas jeśli Twój wózek widłowy wymaga odnowienia lub wystawienia takiego zaświadczenia. Specjaliści VTECH posiadają odpowiednie kwalifikacji, dzięki którym możemy przeprowadzać działania naprawcze oraz przeglądowe wózków widłowych. Zgłoś się do nas jeśli potrzebujesz badań okresowych, doraźnych kontrolnych lub eksploatacyjnych oraz doraźnych powypadkowych/poawaryjnych. Poinstruujemy Cię jakie formalności musisz spełnić, aby pozytywnie przejść badanie UDT wózków widłowych i sprawnie je przeprowadzimy.

Wózki widłowe - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne wózków widłowych to klucz do długowieczności i niezawodności Twojej maszyny. Rutynowe kontrole pozwolą szybko i skutecznie wyeliminować początki awarii. Specjaliści VTECH są dokładni w swojej pracy, co w połączeniu z ich ogromną wiedzą i doświadczeniem pozwala na wyłapanie usterek i ich szybką naprawę. Posiadamy odpowiednie sprzęty, które pozwalają nam świadczyć usługi z dojazdem do klienta. Warto pamiętać, że konserwacja to inwestycja w przedłużenie żywotności Twojego wózka widłowego. To z kolei na pewno przełoży się na bezpieczeństwo Twoje oraz osób, które będę używały tego pojazdu w pracy. VTECH to miejsce, w którym to właśnie bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego skontaktuj się z nami i ustal detale dotyczące przeglądu konserwacyjnego wózka widłowego.

Kurs na wózki widłowe. Ukończ szkolenie na wózki widłowe i zdobądź uprawnienia

Jeśli jesteś osobą pracującą w magazynie lub hurtowni na pewno nie jest Ci obcy wózek widłowy. Niewątpliwie ułatwia on pracę, jednak aby zacząć z niego korzystać potrzebujesz odpowiednich uprawnień UDT. 

Zastanawiasz się jak je zdobyć? Spieszymy z odpowiedzią! Pierwszym krokiem jest zapisanie się na nasz kurs, który pomoże Ci zrozumieć teorię, podstawy prawne oraz inne ważne zagadnienia. Dodatkowo podczas organizowanego przez nas szkolenia UDT przeprowadzamy ćwiczenia praktyczne, które pozwolą Ci się poczuć pewnie za sterem wózka widłowego. Takie przygotowanie pozwoli Ci zdać pozytywnie egzamin organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego, czego uwieńczeniem jest wydanie uprawnień. Nasz zespół zadba o wszystkie formalności, abyś w 100% mógł skupić się na ważniejszych sprawach. Zdobądź uprawnienia UDT na wózki widłowe z VTECH!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.