JCB - naprawa maszyn budowlanych

JCB to światowej sławy brytyjski producent maszyn do prac ciężkich, takich jak budownictwo. Przedsiębiorstwo działa międzynarodowo na całym świecie, co nie udałoby się bez doskonałej jakości ich asortymentu. W ofercie tej firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem możemy znaleźć m. in.:

  • koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe;
  • ładowarki kołowe, ładowarki przegubowe teleskopowe;
  • wózki widłowe;
  • wozidła kolebkowe;
  • agregaty prądotwórcze;
  • podnośniki nożycowe;
  • wieże oświetleniowe.

Firma VTECH specjalizuje się w naprawie maszyn budowlanych JCB. Jako firma z pasją i skupiająca się na bezpieczeństwu, możemy z dumą powiedzieć, że nasze naprawy to gwarancja solidności. Dla nas nie ma znaczenia, czy zgłosisz się do nas z drobną usterką, poważną awarią czy chcesz tylko zmodernizować swój sprzęt. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku naprawy maszyn budowlanych JCB liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i solidność ale też czas. Nie chcemy przecież zostawić Cię bez narzędzia pracy. Naprawy w firmie VTECH dokonywane są tak szybko jak to możliwe i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

JCB - przeglądy konserwacyjne

Urząd Dozoru Technicznego (UDT) wymaga, aby maszyny budowlane objęte jego nadzorem przechodziły okresowe przeglądy. W świetle prawa maszyna bez ważnego przeglądu nie może być używana. Dlatego każdy specjalista z branży budowlanej doskonale wie jak ważne jest dbanie o sprzęt i przeprowadzanie przeglądów na czas u odpowiednich specjalistów. W ofercie firmy VTECH znaleźć można przeglądy konserwacyjne maszyn JCB. Nasza załoga posiada odpowiednią wiedzę, duże doświadczenie i niezbędne pozwolenia aby przeprowadzić przegląd i wydać stosowne zaświadczenie honorowane przez UDT. Nasze zaplecze maszynowe i szeroki wachlarz części zamiennych sprawiają, że żaden przegląd ani naprawa nas nie zaskoczą. Dysponujemy również mobilnym serwisem, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie przeglądu konserwacyjnego maszyn JCB u klienta.

Jeśli zależy Ci na fachowej, szybkiej i profesjonalnej usłudze – zaufaj naszemu zespołowi specjalistów. VTECH to gwarancja solidności i profesjonalnego podejścia do klienta. Wielu już nam zaufało, mamy nadzieję, że Ty też. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie bądź umówimy naprawę lub przegląd.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.