JCB - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

JCB to światowej sławy brytyjski producent maszyn do prac ciężkich, takich jak budownictwo. Przedsiębiorstwo działa międzynarodowo na całym świecie, co nie udałoby się bez doskonałej jakości ich asortymentu. W ofercie tej firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem możemy znaleźć m. in.:

  • koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe;
  • ładowarki kołowe, ładowarki przegubowe teleskopowe;
  • wózki widłowe;
  • wozidła kolebkowe;
  • agregaty prądotwórcze;
  • podnośniki nożycowe;
  • wieże oświetleniowe.

Firma VTECH specjalizuje się w naprawie maszyn budowlanych JCB. Jako firma z pasją i skupiająca się na bezpieczeństwu, możemy z dumą powiedzieć, że nasze naprawy to gwarancja solidności. Dla nas nie ma znaczenia, czy zgłosisz się do nas z drobną usterką, poważną awarią czy chcesz tylko zmodernizować swój sprzęt. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku naprawy maszyn budowlanych JCB liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i solidność ale też czas. Nie chcemy przecież zostawić Cię bez narzędzia pracy. Naprawy w firmie VTECH dokonywane są tak szybko jak to możliwe i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

JCB - przeglądy konserwacyjne

Urząd Dozoru Technicznego (UDT) wymaga, aby maszyny budowlane objęte jego nadzorem przechodziły okresowe przeglądy. W świetle prawa maszyna bez ważnego przeglądu nie może być używana. Dlatego każdy specjalista z branży budowlanej doskonale wie jak ważne jest dbanie o sprzęt i przeprowadzanie przeglądów na czas u odpowiednich specjalistów. W ofercie firmy VTECH znaleźć można przeglądy konserwacyjne maszyn JCB. Nasza załoga posiada odpowiednią wiedzę, duże doświadczenie i niezbędne pozwolenia aby przeprowadzić przegląd i wydać stosowne zaświadczenie honorowane przez UDT. Nasze zaplecze maszynowe i szeroki wachlarz części zamiennych sprawiają, że żaden przegląd ani naprawa nas nie zaskoczą. Dysponujemy również mobilnym serwisem, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie przeglądu konserwacyjnego maszyn JCB u klienta.

Jeśli zależy Ci na fachowej, szybkiej i profesjonalnej usłudze – zaufaj naszemu zespołowi specjalistów. VTECH to gwarancja solidności i profesjonalnego podejścia do klienta. Wielu już nam zaufało, mamy nadzieję, że Ty też. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie bądź umówimy naprawę lub przegląd.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.