Ładowarki teleskopowe - Białystok, Łomża, Suwałki

Ładowarki teleskopowe - serwis i wynajem

Ładowarka teleskopowa to maszyna niezawodna w magazynie. Jest to innymi słowy mówiąc wózek podnośnikowy ze zmiennym wysięgiem. Za jej sprawą podnoszenie, przenoszenie i umieszczanie na wysokościach nawet najcięższych ładunków jest możliwe. Cechująca ich wielozadaniowość sprawia, że każda awaria może zatrzymać pracę na dłuższy czas. To właśnie dlatego warto mieć zaufany serwis, który oferuje naprawę ładowarek teleskopowych niezależnie od przyczyny ich usterki. VTECH gwarantuje najlepszy serwis ładowarek teleskopowych oraz ich naprawę. Nasze zaplecze technologiczne pozwala nam zarówno przyjąć klienta w naszym warsztacie oraz dojechać do niego oraz bez spadku jakości naszych usług. Szybko diagnozujemy problem i bezwzględnie go naprawiamy dzięki czemu możesz szybko i bezpiecznie wróć do pracy na ładowarce teleskopowej.

Ładowarki teleskopowe - badania UDT

Ładowarki teleskopowe to urządzenia, które podelgają okresowym badaniom Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) w trakcie ich eksploatacji. Aby przejść je z wynikiem pozytywnym muszą one być odpowiednio przygotowane. Jako licencjonowany serwis maszyn VTECH przeprowadza badania okresowe, doraźne kontrolne, doraźne eksploatacyjne i doraźne powypadkowe lub poawaryjne. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają na sprawne przeprowadzenie badania niezależnie od miejsca. Skontaktuj się z nami, a chętnie podamy Ci szczegóły dotyczące wszystkich formalności, które musisz spełnić, aby przygotować swoje ładowarki teleskopowe oraz kadrę do badania UDT. Pamiętaj, że każde urządzenie musi być całkowicie zmontowane, sprawne technicznie i przygotowane do eksploatacji zgodnie z warunkami przedstawionymi przez UDT.

Ładowarki teleskopowe - przeglądy konserwacyjne

Ładowarki teleskopowe to niezawodne i wielozadaniowe urządzenia. W związku z tym warto wykonywać przeglądy konserwacyjne ładowarek teleskopowych, ponieważ ich uszkodzenia mogą spowolnić lub całkowicie opóźnić Twoją pracę. Rutynowe sprawdzanie pozwoli Ci również wyeliminować od razu duże uszkodzenia. VTECH szybko przeprowadza przeprowadza przeglądy nawet z dojazdem do klienta. Mamy odpowiednie zaplecze technologiczne oraz wiedzę, która pozwala naszych fachowcom szybko wyłapać nawet najmniejsze nieprawidłowości. Skontaktuj się nami, aby poznać szczegóły naszej oferty przeglądów konserwacyjnych ładowarek teleskopowych i ustal detale naszego spotkania. Posiadamy najlepsze i oryginalne części zamienne, dlatego wszystkie naprawy wykonujemy bardzo szybko. Po co czekać na poważną usterkę, skoro można jej zapobiec? VTECH Ci w tym pomoże!

Kurs na ładowarki teleskopowe. Ukończ szkolenie na ładowarki teleskopowe i zdobądź uprawnienia

Jednym z rodzajów wózka widłowego są ładowarki teleskopowe, które wykorzystuje się głównie w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie. Jako specjalistyczne wózki podnośnikowe wyposażone w zmienny wysięg kwalifikują się do uprawnień UDT kategorii I.  Oznacza to, że każdy kto chce je użytkować musi ukończyć kurs i zdobyć odpowiednie uprawnienia.

VTECH posiada bogatą ofertę kursów UDT, która obejmuje również ładowarki teleskopowe. Nasze szkolenie zawiera kompleksowy zastrzyk wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dbamy o to, aby nasi kursanci pozytywnie zdali test i czuli się pewnie jako operatorzy tych maszyn. Szkolenia na ładowarki teleskopowe prowadzone są przez naszą wykwalifikowaną kadrę w oparciu o nasz autorski program. Operatorem może zostać każda pełnoletnia osoba. Daj nam znać o swoim zainteresowaniu, a my przeprowadzimy Cię przez szkolenie i egzamin z przyjemnością!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.