Żurawie stacjonarne - Białystok, Łomża, Suwałki

Żurawie stacjonarne - serwis

Żurawie stacjonarne to urządzenia osadzone na wysięgniku wykonującym ruch obrotowy. Wykorzystywane na budowie służące do podnoszenia ciężkich ładunków i przenoszenie ich na duże wysokości. Kiedy ulegają awarii należy poddać je serwisowi lub naprawie. Te czynności należy zlecić fachowcom VTECH. Od naprawy żurawi stacjonarnych zależy bezpieczeństwo ludzi, którzy pracują na tych urządzeniach, dlatego nie można zostawiać tego przypadkowi. W przypadku wystąpienia awarii należy działać szybki. Naprawa żurawi stacjonarnych VTECH przeprowadzana jest z dojazdem do klienta. Posiadamy nie tylko wykwalifikowaną kadrę, która bezwzględnie upora się z każdą awarią, ale również zaplecze technologiczne. Z związku z tym świadczone przez nas usługi z dojazdem do klienta są na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i szybko wyeliminuj awarię żurawia stacjonarnego.

Żurawie stacjonarne - badania UDT

Żurawie stacjonarne podlegają dozorowi technicznemu. Dla każdego właściwa oznacza to, że musi posiadać ważne badania UDT. VTECH oferuje przeprowadzanie profesjonalnych badań UDT żurawi stacjonarnych, na które składają się badania okresowe, doraźne kontrolne i eksploatacyjne, doraźne powypadkowe lub poawaryjne. Takie badania mogą przeprowadzić tylko licencjonowane osoby. W VTECH świadczymy kompleksowe usługi, a nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje, aby takie badania przeprowadzić. Skontaktuj się z nami, a chętnie przeprowadzimy Cię przez ten proces od początku do końca. Poinstruujemy Cię jakie formalności musisz spełnić, aby pozytywnie przejść badanie UDT żurawi stacjonarnych i sprawnie je wykonamy, abyś mógł jak najszybciej korzystać ze swojej maszyny.

Żurawie stacjonarne - przeglądy konserwacyjne

Z uwagi na noty prawne, jako właściciel żurawia stacjonarnego masz obowiązek zapewnienia mu przeglądów konserwacyjnych przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia. Na szczęście w VTECH posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która chętnie podejmie się takiego zadania. Przeglądy konserwacyjne żurawi stacjonarnych pozwalają na szybkie wyłapanie nieprawidłowości i błędów. To z kolei przekłada się na szybką reakcję. Dzięki nam możesz eliminować nawet najmniejsze awarię i przez długi czas cieszyć się sprawnością żurawi stacjonarnych. Przeglądy konserwacyjne wykonujemy z dojazdem do klienta – posiadamy nowoczesne technologie oraz mobilny warsztat, dlatego możesz mieć pewność, że świadczone przez nas usługi są najwyższej klasy, a Twoje bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Kurs na żurawie stacjonarne. Ukończ szkolenie na żurawie stacjonarne i zdobądź uprawnienia

Każdy operat żurawia stacjonarnego musi posiadać odpowiednie kwalifikacje UDT kategorii II Ż, aby legalnie korzystać z tej maszyny. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Należy zaliczyć specjalistyczny kurs, który kończy się państwowym egzaminem przed Komisją Egzaminacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Składa się na niego: 

  • teoretyczny egzamin ustny;
  • egzamin praktyczny. 

Pozytywny wynik z dwóch części pozwala Ci zdobyć dożywotnie prawo do obsługi żurawi stacjonarnych kat. II. 

VTECH organizuje szkolenia UDT w zakresie obsługi żurawi stacjonarnych. Posiadamy wiedzę, wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednie podejście nastawione nie tylko na zdanie egzaminu. Na naszym kursie nauczysz się użytkowania tych maszyn tak, abyś bez problemu poradził sobie w prawdziwych warunkach. Poczucie bezpieczeństwa idzie w parze z pewnością siebie jako osoby obsługującej. Szkolenia prowadzimy stacjonarnie lub z dojazdem do kursantów. Zdobądź uprawnienia UDT na żurawie stacjonarne z VTECH!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.