Genie - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

W VTECH przeprowadzamy naprawę maszyn budowlanych Genie. Jest to jedna z wiodących firm na rynku oferująca swoim klientom najwyższej jakości sprzęt budowlany już od 1966 roku. Cechuje go niezawodność i wysokie normy bezpieczeństwa.  Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz naprawy sprzętu marki Genie. Posiadamy doświadczenie w konserwacji oraz pracach serwisowych takich maszyn i urządzeń jak:

  • samojezdne podesty ruchome nożycowe;
  • zwyżki masztowe;
  • podnośniki teleskopowe;
  • podnośniki teleskopowo – przegubowe;
  • podnośniki na przyczepach samochodowych;
  • ładowarki teleskopowe;

Dodatkowo posiadamy dostęp do części zamiennych najlepszej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powierzając nam naprawę maszyn budowlanych Genie otrzymasz najlepszą usługę. Świadczymy kompleksowe usługi z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Lata doświadczenia na rynku sprawiły, że zaznajomiliśmy się dobrze z ofertą producenta Genie. Z nami możliwa jest ponowna stabilna praca na każdej wysokości, nawet w przypadku, kiedy Twoje urządzenie uległo awarii.

Genie - przeglądy konserwacyjne

Motto Genie brzmi „Naszym celem jest zagwarantowanie użytkownikowi elastycznego wsparcia – niezależnie od tego gdzie i kiedy tego potrzebuje”. Te słowa można również odnieść do VTECH. Jako serwis pogwarancyjny sprzętu budowlanego Genie zawsze jesteśmy dla klienta. Świadczymy kompleksowe przeglądy konserwacyjne urządzeń Genie każdego typu, zarówno z dojazdem do klienta jak i w naszym lokalu stacjonarnym.

VTECH cechuje niezawodność, indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz doświadczenie. To ten zestaw wartości, które sobą prezentujemy pozwala nam świadczyć najlepsze usługi z zakresu konserwacji, serwisu i naprawy urządzeń marki Genie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz mobilny serwis. Pozwala nam to świadczyć profesjonalne usługi w każdej sytuacji i w każdym momencie. Przeglądy konserwacyjne maszyn Genie wykonujemy zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Posiadamy również odpowiednie kwalifikacje, aby wykonywać przeglądy i badania UDT. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z naprawą lub serwisem maszyn Genie.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.