O nas Działamy od 2008 roku...

Działająca od 2008 roku firma VTECH to miejsce, w którym wszystkie zagadnienia z branży budowlanej są tak samo ważne. Stale zwiększamy nasze kompetencje, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie wśród klientów.  

Świadczymy jakościowe usługi na każdym etapie współpracy z naszym klientem. Nasze działania zawierają się w trzech działach: wynajmu maszyn i narzędzi budowlanych, szkoleń operatorskich na maszyny budowlane oraz naprawy i konserwacji maszyn. W VTECH zadbamy o to, abyś:  

Otrzymał pomoc w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu;

Wypożyczył najnowocześniejsze maszyny budowlane w najlepszym stanie z dostawą we wskazane miejsce;

Otrzymał pomoc w zakresie przeprowadzenia przeglądu konserwacyjnego;

Naprawił maszynę na budowie;

Sprawnie naprawił nawet najmniej oczekiwaną awarię;

Bez problemu zorganizował szkolenie użytkowników zgodne z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie obsługi sprzętu.

0

Naprawionych maszyn

0

Przeglądów i konserwacji

0

Zadowolonych klientów

0

Lat doświadczenia

Dodatkowo wyżej wymienione, świadczone przez VTECH usługi proponujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Możesz mieć pewność, że u nas płacisz za jakość usług. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu pozwalają na szybkie reagowanie. Nasze podejście i zaangażowanie niejednokrotnie znalazło potwierdzenie w zadowoleniu naszych klientów. VTECH pomaga usprawnić Twoją budowę w każdym zakresie. Zaufaj nam i przekonaj się, że wszystko może być zrealizowane jeszcze lepiej.  

Nasi klienci Opinie o VTech