CAT [Caterpillar] - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

Marki CAT chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to lider światowego rynku maszyn budowlanych i górniczych. W ofercie znaleźć można ponad 300 produktów, m. in.:

  • koparki;
  • ładowarki teleskopowe, gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki;
  • równiarki;
  • spycharki;
  • walce;
  • wozidła;
  • układy zasilania;
  • osprzęt do maszyn.

Firma może poszczycić się dużym doświadczeniem i międzynarodowym zaufaniem wielu zadowolonych klientów – także w Polsce.

Niestety jak każdy sprzęt, produkty tej marki też nie są wieczne. Zużycie, awarie bądź zwykłe usterki – wszystkim tym chętnie zajmie się VTECH, specjaliści od naprawy maszyn budowlanych CAT. Nasza wykwalifikowana kadra to specjaliści w każdym calu. Jeśli Twoja maszyna nie funkcjonuje prawidłowo, nie ryzykuj zdrowia i życia swojego ani pracowników – zgłoś się do nas. Nasze zaplecze maszynowe, doświadczenie, wiedza i pasja sprawią, że uszkodzony sprzęt wkrótce będzie tylko przykrym wspomnieniem. Bezpieczeństwo, jakość i niezawodność to nasza dewiza. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów naprawy maszyn budowlanych CAT lub wszelkich pytań.

CAT [Caterpillar] -przeglądy konserwacyjne

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem sprzętu marki CAT, z pewnością znany Ci jest Urząd Dozoru Technicznego (UDT). To właśnie on wymaga okresowych przeglądów konserwacyjnych maszyn CAT oraz wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych. Bez ważnego przeglądu maszyna nie może być wykorzystywana w pracy. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o kondycję maszyny i przeprowadzać regularne przeglądy. Firma VTECH specjalizuje się w naprawie, konserwacji i przeglądach maszyn budowlanych. Nasza kadra posiada nie tylko wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale również niezbędne zaświadczenia aby przeprowadzić przegląd uznawany przez UDT. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na szybkie i skuteczne działanie. Szeroka paleta części, zarówno oryginalnych jak i jakościowych zamienników, sprawia, że naprawy i przeglądy nie przeciągają się w oczekiwaniu na dostawę. Dysponujemy mobilnym serwisem co umożliwia nam dojazd do klienta na terenie całej Polski w dogodnym dla niego terminie. Jeśli czeka Cię przegląd konserwacyjny maszyn CAT zaufaj profesjonalistom i wybierz VTECH.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.