Dźwigi towarowe - Białystok, Łomża, Suwałki

Dźwigi towarowe - serwis

VTECH to wieloletnia firma z dużym doświadczeniem w serwisie i naprawach maszyn budowlanych, między innymi dźwigów towarowych. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, remontowe i konserwacyjne dźwigów. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz dostęp do części zamiennych. Dzięki temu każdą naprawę przeprowadzamy profesjonalnie. Dbamy o detale i staramy się wszystkie zadania wykonań szybko, zachowując przy tym wszelkie wytyczne Urzędu Dozoru Technicznego. Taki pakiet pozwala nam dbać o Twoje bezpieczeństwo podczas eksploatacji dźwigu towarowego. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w przypadku nawet najmniejszej awarii. Posiadamy odpowiednio zaawansowane zaplecze technologiczne, dzięki któremu bez problemu dotrzemy do klienta. Zaufało nam wielu klientów – czas, żebyś poszedł w ich ślady i skorzystał z najlepszych usług z zakresu serwisu i napraw dźwigów towarowych.

Dźwigi towarowe - badania UDT

Dźwigi towarowe figurują na liście maszyn objętych dozorem technicznym. Oznacza to, że musisz zadbać o przeprowadzenie badań UDT zgodnie z normami określonymi przez Urząd Dozoru Technicznego. VTECH specjalizuje się w usługach z zakresu badań UDT dźwigów towarowych. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty i zaświadczenia, dlatego u nas wykonasz:

– badanie okresowe;
– badanie doraźne eksploatacyjne;
– badanie doraźne powypadkowe lub poawaryjne.

Podejmując współpracę z nami masz gwarancję na kompleksową pomoc. Podpowiemy jak odpowiednio przygotować urządzenie do badania i wskażemy jakie formalności należy spełnić, aby pozytywnie przejść badania UDT dźwigów towarowych. VTECH umożliwia przeprowadzenie badań zarówno na miejscu jak i z dojazdem do klienta. Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej.

Dźwigi towarowe - przeglądy konserwacyjne

Urządzenia techniczne bliskiego transportu, takie jak dźwigi towarowe podlegają dozorowi technicznemu. Pociąga to za sobą kilka kwestii prawnych, których bezwględnie musisz przestrzegać, jeśli chcesz eksploatować swoją maszynę. Przeglądy konserwacyjne dźwigów towarowych powinny być wykonywane raz na 12 miesięcy. Działania przeglądowe powinny być wykonywane przed upoważnione do tego osoby. W serwisie VTECH zajmujemy się szeroko pojętymi działaniami konserwacyjnymi i naprawczymi. Nasi specjaliści – odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani – sprawnie przeprowadzą przegląd Twojego dźwigu towarowego. W przypadku jakichkolwiek usterek zostaną one od razu należycie naprawione. Gwarantujemy jakościowe usługi również z dojazdem do klienta.

Kurs na dźwigi towarowe. Ukończ szkolenie na dźwigi towarowe i zdobądź uprawnienia

Dźwigi towarowe to maszyny, które bez wątpienia ułatwiają pracę w magazynach, na wielkich halach czy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przemieszczanie towarów pomiędzy piętrami. Ich sterowanie odbywa się przez osobę znajdującą się poza maszyną i co najważniejsze – uprawnioną do tego. 

Uprawnienia na dźwigi towarowe zdobywa się w 2 etapach. Pierwszym z nich jest specjalistyczne szkolenie i kurs. Ten etap przygotowuje kandydatów z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia. Po jego zakończeniu należy podejść do państwowego egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Zdanie go oznacza zdobycie przez kandydata odpowiednich i ważnych przez określony czas uprawnień. 

Nasz ośrodek zajmuje się szkoleniem osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień na dźwigi towarowe. Mamy wykwalifikowaną kadrę oraz materiały dydaktyczne pełne wiedzy. Taki zestaw bez wątpienia zagwarantuje Ci zdanie egzaminu. VTECH to miejsce, w którym nauka jest przyjemna i skuteczna.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.