Manitou - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

Francuska firma Manitou to producent wysokiej jakości sprzętów różnego przeznaczenia, w tym sprzętu budowlanego. Marce zaufało już wielu klientów na całym świecie co zawdzięczyć można jej niezawodności i wysokiej jakości. W swojej ofercie sprzętu budowlanego firma posiada m. in.:

  • ładowarki teleskopowe;
  • wózki widłowe;
  • platformy robocze;
  • koparko ładowarki.

Kiedy awarii ulega ciężki sprzęt nie można zdawać się na przypadek czy łut szczęścia. Należy zaufać fachowcom i specjalistom z dziedziny. Firma VTECH to profesjonaliści od napraw maszyn budowlanych Manitou. Nasza kadra to doświadczone osoby z pasją. W połączeniu z ich wiedzą i nowoczesnym parkiem maszynowym otrzymujemy gwarancję solidności i niezawodności. Dla nas nie ma znaczenia przyczyna czy zakres awarii – dzięki bogatej ofercie oryginalnych części zamiennych i jakościowych zamienników nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy awaria jednej maszyny zatrzymuje pracę całej firmy dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby naprawa Twojej maszyny budowlanej Manitou przebiegła sprawnie i szybko. Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na każde pytania i umówimy termin naprawy.

Manitou - przeglądy konserwacyjne

Każdy specjalista pracujący z ciężkim sprzętem budowlanym doskonale zna Urząd Dozoru Technicznego (UDT) i rozumie, jakie wymagania nakłada na tego typu sprzęt. Mowa tutaj o okresowych przeglądach jakie maszyny muszą przechodzić aby zostały dopuszczone do użytku. Na szczęście firma VTECH to specjaliści od przeglądów konserwacyjnych maszyn Manitou. Profesjonalna kadra posiada ogromną wiedzę, duże doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty pozwalające przeprowadzić taki przegląd i wydać zaświadczenie honorowane przez UDT. W przypadku drobnych niedociągnięć technicznych ze strony maszyny również nie ma się czego obawiać – żadna naprawa nie stanowi dla nas wyzwania. Posiadamy ogromne zaplecze oryginalnych części wymiennych oraz jakościowych zamienników dzięki czemu czas naprawy i przeglądu nie przedłuży się niepotrzebnie. Ponadto dysponujemy mobilnym serwisem co umożliwia nam dojazd do klienta na terenie całej Polski w dogodnym dla klienta terminie. Jeśli czeka Cię przegląd konserwacyjny maszyny Manitou – zostaw to profesjonalistom i zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.