Wciągniki i wyciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia - Białystok, Łomża, Suwałki

Wciągniki i wyciągarki - serwis i wynajem

Jesteś w posiadaniu wciągnika lub wciągarki ogólnego lub specjalnego przeznaczenia? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą usług naprawczych i serwisowych maszyn tego typu. Jako profesjonalna i nowoczesna firma świadcząca usługi z zakresu pomocy w utrzymaniu eksploatacyjnym urządzeń budowlanych, VTECH gwarantuje najlepszą naprawę i serwis wciągników oraz wciągarek na terenie całej Polki. Nasze zaplecze oraz narzędzia pozwalają nam na szybkie i sprawne dotarcie do klienta. Dbamy o to, aby nasze usługi zawsze były świadczone na najwyższym poziomie. W związku z tym możesz mieć pewność, że stawiając na VTECH stawiasz na bezpieczeństwo pracy. Skontaktuj się z nami również, jeśli pojawi się nieoczekiwana awaria. Sprawimy, że będzie to chwilowa niedogodność i w jak najkrótszym czasie wciągnik lub wciągarka wrócą do użytku, spełniając najwyższe normy jakości.

Wciągniki i wyciągarki - badania UDT

Wciągniki i wciągarki różnią się swoimi możliwościami i zakresem wykonywanych czynności, jednak łączy je jedno. Oba rodzaje tych urządzeń technicznych podlegają dozorowi technicznemu i powinny być eksploatowane zgodnie z wytycznymi. Ważne jest, aby pamiętać o przeprowadzaniu odpowiednich badań. W przypadku wciągników i wciągarek są to: badania okresowe, doraźne kontrolne i eksploatacyjne oraz badania doraźne powypadkowe lub poawaryjne. Niezależnie od rodzaju badania musi obo zostać przeprowadzone w odpowiednich warunkach i przez wykwalifikowane do tego osoby. VTECH oraz nasza kadra posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, dlatego chętnie przeprowadzimy badanie UDT wciągarek i wciągników dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i przeprowadzimy przez wszystkie formalności.

Wciągniki i wyciągarki - przeglądy konserwacyjne

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii (30.11.2018) wszystkie wciągniki i wciągarki powinny mieć zapewnioną właściwa konserwację urządzenia. Oznacza to, że przynajmniej raz na 12 miesięcy musisz przeprowadzić przegląd konserwacyjny swojej maszyny. W innym przypadku nie jest ona zdalna do użytkowania. Przeglądy tego typu wykonywane muszą być przez uprawnione do tego osoby. Na szczęście w VTECH znajdziesz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie przeprowadzą konserwację Twojego wciągnika lub wciągarki z dojazdem do Ciebie. Nasze kwalifikacje pozwalają nam również na wykonywanie napraw zgodnych z wymaganiami UDT. Jak widzisz, powierzenie nam tych obowiązków jest bardzo opłacalne. Gwarantujemy szybką i skuteczną konserwację z zachowaniem wszelkich norm jakościowych. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Wciągniki i wyciągarki - przeglądy konserwacyjne

Wciągnik i wciągarka są konkretnymi rodzajami dźwignicy. Ich zadaniem jest przenoszenie ładunków w pionie przy wykorzystaniu liny lub łańcucha z hakiem. Aby obsługiwać te maszyny o udźwigu powyżej 250kg potrzebne są uprawnienia UDT (wyjątek stanowią te, służące do podnoszenia ludzi). Wynika to z tego, że zależnie od ich rodzaju objęte są one dozorem technicznym (pełnym lub uproszczonym). 

VTECH to profesjonalny ośrodek szkolenia kandydatów. Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów na wciągniki i wciągarki, a nasza skuteczność jest potwierdzona przez wiele pozytywnych wyników. Szkolenia realizujemy stacjonarnie lub z dojazdem do kursantów. Są one przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia z wykształceniem min. podstawowym. Nasz program szkoleniowy obejmuje część teoretyczną, podczas której zdobywa jest wiedza z zakresu:

  • podstaw prawnych użytkowania wciągników i wciągarek;
  • budowy i eksploatacji;
  • obowiązków i praw operatora;
  • zasad BHP.

Podczas części praktycznej kursanci zdobywają umiejętności praktycznego sterowania maszyną. Po takim przygotowaniu egzamin jest tylko formalnością. Zdobądź uprawnienia UDT na wciągniki i wciągarki z VTECH!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.