Wacker Neuson - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

Niemiecka jakość i precyzja – tak najkrócej można opisać markę Wacker Neuson, przodującego producenta maszyn budowlanych. Ta firma z ponad stuletnią tradycją jest już od dawna znana klientom na całym świecie. Jednak nawet niemiecka myśl techniczna i wysoka jakość nie są odporne na zużycie, usterki czy awarie. Na szczęście firma VTECH to zespół profesjonalistów specjalizujących się w naprawie maszyn budowlanych Wacker Neuson. W ich ofercie znaleźć można naprawy takich sprzętów jak m. in.:

  • ubijarki;
  • zagęszczarki;
  • koparki gąsienicowe i kołowe;
  • ładowarki teleskopowe i kołowe;
  • wozidła.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się nie tylko ogromną wiedzą teoretyczną ze znajomości maszyn tej marki ale również wiedzą praktyczną. Pasja do napraw i konserwacji maszyn sprawia, że do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z najwyższym profesjonalizmem. Nasze zaplecze jest pełne wszelkiego rodzaju oryginalnych części zamiennych jak i zamienników najwyższej jakości. Jeśli naprawa maszyn budowlanych Wacker Neuson to tylko w firmie VTECH.

Wacker Neuson - przeglądy konserwacyjne

Aby móc bezpiecznie i legalnie korzystać z maszyn budowlanych konieczne jest posiadanie ważnego przeglądu według wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Takie badanie jest okresowe i mogą je wykonywać tylko serwisy i specjaliści ze stosownymi uprawnieniami. Serwis VTECH może pochwalić się kadrą specjalistów wyszkolonych i uprawnionych do przeprowadzania przeglądów konserwacyjnych maszyn Wacker Neuson. Nasi fachowcy to profesjonaliści w każdym calu. Ich obszerna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają im na poradzenie sobie z każdym zadaniem. Nasz nowoczesny park maszynowy to gwarancja bycia przygotowanym na każdą możliwą awarię. Posiadamy też do dyspozycji mobilny serwis co pozwala nam na dotarcie do klienta na terenie całej Polski i przeprowadzenie naprawy bądź przeglądu u niego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przemyśle budowlanym nagły brak choć jednej maszyny może wstrzymać pracę całej firmy. Dlatego też nasz magazyn części zamiennych (oryginalnych i jakościowych zamienników) uzupełniamy na bieżąco, abyś nie musiał dodatkowo czekać na dostawę części od producenta. Pracę z ciężkim sprzętem należy traktować poważnie i takie jest też nasze podejście. Przeglądy konserwacyjne maszyn Wacker Neuson w firmie VTECH to solidność, jakość i precyzja w jednym.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.