Żurawie przewoźne i przenośne - Białystok, Łomża, Suwałki

Żurawie przewoźne i przenośne - serwis i wynajem

Żurawie przewoźne i przenośne, inaczej dźwignice, to urządzenia transportu bliskiego, których główną funkcją jest możliwość transportowania pionowego ładunków ciężkich. VTECH jako firma świadcząca kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze żurawi przewoźnych i przenośnych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę, aby przygotować sprzęt do badań UDT lub naprawić ją tak, aby spełniała wszystkie wymagania. Każda awaria, nawet najdrobniejsza powinna być skonsultowana z profesjonalistą. Jako firma VTECH proponujemy naprawę lub remont żurawi przenośnych i przewoźnych zarówno z dojazdem do klienta jak i stacjonarnie w naszym serwisie. Skontaktuj się z nami i pozwól nam zadbać o Twoje bezpieczeństwo w pracy.

Żurawie przewoźne i przenośne - badania UDT

Żurawie przewoźne i przenośne wymagają zawsze aktualnych badań UDT, ponieważ podlegają one dozorowi technicznemu. Oznacza to, że aby korzystać z nich musisz zadbać o ważne papiery. W TECH przeprowadzamy również badania UDT zgodne z normami. Nasi fachowcy posiadają opowiednie uprawnienia i wiedzę z tego zakresu. Przeprowadzamy dozór techniczny uproszczony i ograniczony, jak również dozór techniczny pełny. Dodatkowo należy pamiętać, że żurawie tego typu wymagają badań okresowych, eksploatacyjnych oraz powypadkowych i poawaryjnych. NIezależnie od tego, jaki rodzaj badań UDT chcesz przeprowadzić – zgłoś się do nas. Przygotujemy Cię i powiemy jakie formalności musisz spełnić, aby pozytywnie przejść badanie UDT żurawi. Równie sprawnie je wykonamy, abyś mógł jak najszybciej korzystać ze swojego sprzętu.

Kurs na żurawie kolejowe TDT

Naszym klientom oferujemy również profesjonalne kursy na operatorów żurawi ruchomych na pojazdach kolejowych i uzyskania uprawnień TDT. Kadra z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją najwyższej zdawalności i odpowiedniego przygotowania do obsługi maszyn na pojazdach kolejowych.

Żurawie przewoźne i przenośne - przeglądy konserwacyjne

Zgodnie z rozporządzeniami Ministra Przedsiębiorczości i Technologii (30.10.2018) przeglądy konserwacyjne żurawi przewoźnych i przenośnych powinny odbywać się systematycznie co 30, 60 lub 90 dni – zależnie od ich rodzaju i typu. Jak w przypadku badań UDT, w naszych serwisie VTECH przeprowadzimy przeglądy konserwacyjne żurawi przewoźnych i przenośnych. Nasze możliwości technologiczne pozwalają nam n na świadczenie usług z dojazdem do klienta oraz w naszym serwisie. Pamiętaj, że odpowiednia konserwacja sprzętów to inwestycja w niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego warto o tym pamiętać. Skontaktuj nie z nami – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące tematu przeglądów konserwacyjnych żurawi.

Kurs na żurawie przewoźne. Ukończ szkolenie na żurawie przewoźne i zdobądź uprawnienia

Żurawie przewoźne zaliczane są do urządzeń dźwignicowych. Na pewno każdy kto pracował na budowie wie, jak nieocenionymi maszynami one są. Niezależnie od typu żurawia podlegać on będzie dozorowi technicznemu. Co to oznacza? Konieczność posiadania odpowiednich uprawnień. W przypadku żurawi przewoźnych mówimy o uprawnieniach UDT kategorii I Ż. 

Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako operator tego typu maszyn zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia UDT. Ich celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie kursantów do egzaminu kwalifikacyjnego, który przeprowadzany jest przez Komisję Urzędu Dozoru Technicznego. Jego pozytywne ukończenie skutkuje wydaniem uprawnień, a to jest oczywiście nasz wspólny cel podczas przygotowań.

VTECH posiada odpowiednie zaplecze dydaktyczne i nowoczesny park maszynowy, dlatego szkolenia mogą odbywać się zarówno stacjonarnie jak i z dojazdem do kursantów. 

Zdobycie uprawnień na żurawie przewoźne z VTECH to tylko formalność… i przyjemność!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.