Suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia - Białystok, Łomża, Suwałki

Suwnice - serwis i wynajem

Suwnice ogólnego i specjalnego zastosowania to maszyny, które powinny być niezawodne i bezpieczne. To właśnie z tych względów powinieneś powierzyć ich serwis i naprawę specjalistom. VTECH oferuje kompleksowe remonty, serwis oraz naprawy suwnic. Dzięki temu bez problemu utrzymasz swoją maszynę w dobrym stanie technicznym. Inwestycja w dobry serwis jest inwestycją w lata bezproblemowego działania suwnic. Wszystkie działania przeprowadzamy szybko i z dbałością o najmniejsze detale. W związku z tym możesz być pewien, że po naszych naprawach Twoja suwnica będzie w idealnym stanie. Nasze bogate i nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala nam świadczyć usługi z dojazdem do klienta bez spadku ich jakości. Skontaktuj się z nami i umów serwis lub naprawę suwnic z najdogodniejszym dla Ciebie terminie.

Suwnice - badania UDT

Suwnicami nazywa się maszyny pracujące w ruchu przerywanym, które służącą do podnoszenia ładunków pionowo i poziomo. Z uwagi na ich charakter, wszystkie suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia podlegają dozorowi technicznemu. Oznacza to, że w czasie eksploatacji, suwnice muszą być okresowo badane, aby ocenić ich sprawność i przystosowanie do użytku. VTECH posiada odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu możesz zgłosić się do nas jeśli potrzebujesz przeprowadzić badanie okresowe, doraźne kontrolne lub eksploatacyjne lub doraźne powypadkowe/poawaryjne. Posiadanie aktualnych kontroli pozwala Ci na dalszy użytek suwnicy. Z nami szybko wykonasz każde z wymaganych badań i z chęcią przeprowadzimy CIę przez wszystkie etapy oraz jakie dokumenty musisz przygotować, aby pozytywnie przejść badania UDT suwnic.

Suwnice - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne suwnic oraz ich odpowiednia modernizacja to jedne z najważniejszych czynności, o których powinno się pamiętać. VTECH jest miejsce, w którym szybko przeprowadzić wszystkie prace związane z przeglądem oraz modernizacją suwnic. Pomożemy Ci utrzymać maszynę w nienagannym stanie. Pozwoli Ci to również na dostosowanie się do najnowszych wymagań Urzędu Dozoru Technicznego. Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i dopilnujemy, aby Twoja suwnica zawsze była w idealnym stanie techniczny. Zespół fachowców VTECH posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie i konserwacji suwnic, dlatego z wysoką skutecznością i powodzeniem wyłapią każdy nawet najmniejszy błąd. Szybkie działanie pozwoli CI uniknąć potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia i życia awarii.

Kurs na suwnice. Ukończ szkolenie na suwnice i zdobądź uprawnienia

Niezależnie od branży, jeśli masz w magazynie składy towarowe – suwnice na pewno nie są Ci obce. Z uwagi, że są one objęte dozorem technicznym, do ich obsługi konieczne jest posiadanie uprawnień UDT. Jak je zdobyć? Zacznij od zapisania się na kurs. 

Proponowane przez nas kursy i szkolenia na suwnice to inwestycja w powodzenie na egzaminie. Twoja obecność na naszym kursie równoznaczna jest z nabyciem specjalistycznej wiedzy popartej praktycznymi umiejętnościami z zakresu obsługi suwnic. Po zakończeniu nauki z części praktycznej i teoretycznej kursant podchodzi do egzaminu państwowego, którego pozytywny wynik oznacza wydanie uprawnień UDT na okres 10 lat. 

W cenie naszego kursu wliczona jest również obsługa wszelkich dokumentacji, o które trzeba zadbać, aby przystąpić do egzaminu. Ale o to się nie musisz martwić. Zdobycie uprawnień na suwnice z VTECH to tylko kwestia czasu 🙂

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.