Ukladnice magazynowe - Białystok, Łomża, Suwałki

Układnice magazynowe - serwis i wynajem

Układnice magazynowe wymagają odpowiedniego i profesjonalnego serwisu oraz naprawy. Warto te zadanie powierzyć fachowcom, którzy mają odpowiednia wiedzę oraz doświadczenie. Właśnie taki jest zespół VTECH. Świadczymy szeroko pojęte usługi naprawcze oraz serwisowe. Nasz warsztat oraz zaplecze technologiczne pozwala nam na szybką i jakościową usługę na miejscu oraz z dojazdem do klienta. Dzięki temu możesz liczyć na ekipę VTECH nawet w momentach, kiedy potrzebna jest szybka naprawa niespodziewanej awarii – w każdym miejscu w Polsce. Śmiało skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci najlepszej pomocy oraz odpowiemy na pytania dotyczące serwisu i naprawy układnic magazynowych.

Układnice magazynowe - badania UDT

Jeśli posiadasz układnice magazynowe, warto pamiętać, że wszystkie rodzaje i typu podlegają pełnemu dozorowi technicznemu. Drobnym wyjątkiem są tutaj urządzenia transportu bliskiego o udźwigu 250kg (za wyjątkiem tych do transportu osób) – one podlegają dozorowi uproszczonemu. Jako profesjonalny i świadczący kompleksowe usługi serwis, VTECH oferuje przeprowadzanie poniżej wymienionych badań UDT dla układnic magazynowych. U nas wykonasz:

– badania okresowe;
– badania doraźne eksploatacyjne;
– badanie doraźne powypadkowe lub poawaryjne.

 
Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem któregokolwiek z wylosowanych wyżej badań – skontaktuj się z konsultantem VTECH. Powiemy Ci jakie warunki musisz spełniać, aby pozytywnie przejść badanie Podpowiemy również jakie formalności należy spełniać. Z nami badania UDT składnic magazynowych przebiegają szybko i z dojazdem do klienta.

Układnice magazynowe - przeglądy konserwacyjne

Bezpieczna eksploatacja układnic magazynowych wiąże się z między innymi z przeprowadzaniem obowiązkowych przeglądów konserwacyjnych. Według rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii (21.05.2019) takie działania konserwacyjne nie powinny odbywać się rzadziej niż raz na 12 miesięcy. Ważne jest również przeprowadzenie ich w autoryzowanych i uprawnionych do wystawienia odpowiednich zaświadczeń placówkach. Takim miejscem jest VTECH. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczymy kompleksowe usługi z zakresu serwisu, naprawy jak i również przeglądów konserwacyjnych układnic magazynowych. Zaufaj nam i zadbaj o bezpieczną pracę swoją i swoich pracowników.

Kurs na układnice magazynowe. Ukończ szkolenie na układnice magazynowe i zdobądź uprawnienia

Magazyny są coraz częściej wybieranym miejscem pracy. Wpływa to na wzrost rywalizacji na rynku pracy. Jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie? Posiadając dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje! Jednym z nich może być uprawnienie na układnice magazynowe. 

Układnica to urządzenie, które usprawnia prace magazynowe i logistyczne, dlatego świetnie sprawdzą się w różnych branżach. Organizowane przez nas kursy pozwalają na zdobycie odpowiedniej wiedzy z zakresu: 

  • przepisów Urzędu Dozoru Technicznego;
  • budowy i obsługi układnic magazynowych;
  • typów układnic i ich zastosowania;
  • zabezpieczeń elektryczno – mechanicznych;
  • przepisów BHP. 

Jest to podstawowa wiedza, która wymagana jest aby pozytywnie zdać egzamin państwowy przed Komisją Egzaminacyjną UDT. Nasze doświadczenie oraz podejście pozwalają na szybkie przyswojenie tej dawki wiedzy, co przekłada się na pozytywny wynik egzaminu i uzyskanie uprawnień. VTECH pomaga spełniać marzenia i zdobywać uprawnienia UDT na układnice magazynowe.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.