Dźwigi towarowo-osobowe - Białystok, Łomża, Suwałki

Dźwigi towarowo-osobowe - serwis i wynajem

VTECH to firma, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu serwisu i naprawy dźwigów towarowo – osobowych. U nas bez problemu wykonasz wszystkie czynności związane z przeglądem, wykonywaniem badań technicznych zgodnych z normami UDT, konserwacje oraz naprawę usterek i awarii. Posiadamy nie tylko odpowiedni i najnowocześniejszy sprzęt. Mamy również wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki tym dwóm czynnikom z łatwością naprawimy, zmodernizujemy i przeprowadzimy serwis dźwigów towarowo – osobowych. Świadczymy usługi stacjonarnie w naszym serwisie, jak również z dojazdem do klienta. Każdy zabieg wykonywany przez nas wykonujemy szybko, fachowo i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty z zakresu serwisu i napraw dźwigów.

Dźwigi towarowo-osobowe - badania UDT

Zarówno dźwigi osobowe, jak i towarowe muszą systematycznie mieć przeprowadzane badania UDT. Związane jest to z faktem, iż są to pojazdy przewożące ludzi lub towary. Dla dźwigów towarowo – osobowych przeprowadza się:

– badania odbiorcze po zakończeniu wytwarzania, a przed eksploatacją;
– badania okresowe podczas eksploatacji objęte pełnym dozorem;
– Badania doraźne eksploatacyjne, kontrolne, powypadkowe lub poawaryjne.

Wszystkie badania UDT muszą być przeprowadzone przez osoby posiadające odpowiednia wiedzę i uprawnienia. VTECH jest miejscem, w którym przeprowadzamy badania UDT dla dźwigów towarowo – osobowych w każdym zakresie. Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania z tego zakresu. Również poinstruujemy Cię jakie formalności musisz spełnić, aby pozytywnie przejść te badania i sprawnie je przeprowadzimy.

Dźwigi towarowo-osobowe - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne dźwigów towarowo – osobowych są niesamowicie ważne. Ich przeprowadzanie pozwali Ci nie tylko dłużej cieszyć się sprawną maszyną, ale również będziesz mieć pewność, że Ty świadczysz usługi z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Z uwagi na pełen dozór, któremu podlegają dźwigi, przeglądy konserwacyjne wykonywane muszą być przed odpowiednio wykwalifikowane osoby. VTECH posiada te kwalifikacje oraz doświadczenie, niezbędne do przeprowadzenia przeglądu i serwisu. Świadczymy usługi jakościowe i wyłapujemy awarię szybko. Równie szybko je naprawiamy, umożliwiając Ci bezstresowa pracę. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Kurs na dźwigi towarowo - osobowe. Ukończ szkolenie na dźwigi i zdobądź uprawnienia

Dźwig towarowo – osobowy to maszyna służącą do przemieszczania ludzi i towarów w pionie, najczęściej pomiędzy piętrami. Ta maszyna objęta jest również dozorem technicznym, dlatego musisz mieć odpowiednie uprawnienia UDT. Inaczej jej użytkowanie jest zabronione. 

Jak zdobyć takie uprawniania? Najlepiej zacząć od szkolenia z VTECH. W trakcie naszego kursu zdobędziesz wymaganą wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli Ci pozytywnie zdać egzamin państwowy. Taki egzamin organizowany jest przez Urząd Dozoru Technicznego i kończy się wydaniem uprawnień na określony czas. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami – nasi kursanci nie muszą myśleć o żadnych dokumentach i terminach, robimy to za nich. 

Organizowane przez nas szkolenia są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Posiadamy ogromną wiedzę w zakresie zdobywania uprawnień na dźwigi towarowo – osobowe i skutecznie Ci ją przekażemy. Dla nas ważny jest również czas po egzaminie, dlatego nauczymy Cię operować maszyną najlepiej jak potrafimy. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Zdobycie uprawnień na UDT z VTECH to tylko kwestia czasu 🙂

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.