Haulotte - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

Francuska elegancja z długoletnim rodowodem – tak w skrócie można scharakteryzować niezawodne maszyny Houlottena. Ta marka cieszy się międzynarodową popularnością i zaufaniem swoich klientów od wielu lat. Jej produkty są szeroko dostępne w Polsce, co zostało z radością przyjęte przez branże budowlane i transportowe. Niestety, mimo wysokiej jakości i niezawodności ich sprzęty nie są odporne na niespodziewane usterki i uszkodzenia. Firma VTECH specjalizuje się w naprawie maszyn budowlanych Haulottena niezależnie od przyczyny awarii. Jeśli Twoje urządzenie Haulottena uległo awarii bądź działa niepoprawnie nie zwlekaj ani chwili dłużej – skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni profesjonaliści z pewnością dokonają sprawnej naprawy, abyś mógł dalej korzystać ze sprzętu bez obawy o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę napraw maszyn budowlanych Haulottena, takich jak np.:

  • podesty masztowe;
  • podesty typu PUSH AROUND;
  • platformy nożycowe, zarówno elektryczne i spalinowe;
  • podesty przegubowe, zarówno elektryczne i spalinowe;
  • podnośniki i ładowarki teleskopowe, elektryczne i spalinowe.

W przypadku awarii tego typu maszyn należy przede wszystkim stawiać na bezpieczeństwo i solidny serwis. VTECH to miejsce, którego potrzebujesz.

Haulotte - przeglądy konserwacyjne

Zdecydowana większość ciężkiego sprzętu, szczególnie takiego do transportu osób i ładunku, podlega nadzorowi Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Firma VTECH oferuje szeroki zakres przeglądów konserwacyjnych Haulotte. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra posiada wszystkie stosowne uprawnienia, aby przeprowadzić wymagany przegląd i wydać zaświadczenie honorowane przez UDT. W naszym serwisie wykonasz zarówno przeglądy oraz wymagane, okresowe badania UDT. Pamiętaj, że brak takich uprawnieni nie pozwala na eksploatacje urządzenia. W przypadku niedociągnięć ze strony maszyny również nie ma powodów do obaw – posiadamy szeroki wachlarz oryginalnych części wymiennych oraz wysokiej jakości zamienników. W przypadku usterek również posiadamy odpowiednie kompetencje, aby szybko je naprawić.

Zaplecze techniczne, umiejętności i doświadczenie to nie jedyne czym możemy się pochwalić. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam dojechać do klienta w dogodnym dla niego terminie do każdej części Polski. Z nami każda naprawa bądź przegląd konserwacyjny Haulotte przebiega sprawnie, niezawodnie i bez nerwów. Skontaktuj się z nami i umów termin przeglądu lub zapytaj o szczegóły – chętnie odpowiemy na każde pytania!

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.