New Holland - naprawa i przeglądy - Białystok, Łomża, Suwałki

New Holland to amerykańska marka specjalizująca się przede wszystkim w sprzęcie rolniczym. Obecność na rynku od ponad stulecia i międzynarodowa ekspansja sprawiły, że firma poszerzyła swoją ofertę o m. in. maszyny budowlane. Można znaleźć u nich takie sprzęty jak:

  • ładowarki kołowe;
  • koparko-ładowarki;
  • ładowarki burtowe kołowe i gąsienicowe;
  • koparki gąsienicowe.

Firma VTECH to liderzy wśród napraw maszyn budowlanych New Holland. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to nasze cechy charakterystyczne. Dzięki nim nie jest w stanie zaskoczyć nas żadna usterka czy awaria, z którą się mierzymy. Szeroki wachlarz oryginalnych części zamiennych sprawia, że nie będziesz musiał dodatkowo czekać na dostarczenie części od producenta. Dla oszczędniejszych mamy w zanadrzu równie bogatą ofertę zamienników najwyższej jakości. Praca z ciężkim sprzętem to nie zabawa i dlatego należy mieć pewność, że pracuje on bez zarzutu. Nie zostawiaj napraw maszyn budowlanych New Holland przypadkowi tylko najlepszym specjalistom w branży – firmie VTECH.

New Holland - przeglądy konserwacyjne

Maszyny budowlane wymagają okresowych przeglądów przeprowadzanych według norm określonych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Maszyny New Holland nie należą tu do wyjątku. Na szczęście firma VTECH to specjaliści w dziedzinie przeglądów konserwacyjnych maszyn New Holland. Wieloletnie doświadczenie z marką i niezastąpiona wiedza teoretyczna i praktyczna czynią z nas liderów branży. Nowoczesny park maszynowy sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą możliwą sytuację. Dzięki bogatemu asortymentowi części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i jakościowych zamienników, czas potrzebny na naprawę nie wydłuża się o dostawę od producenta. VTECH to gwarancja solidności i profesjonalizmu. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potrzebne do przeprowadzania przeglądów konserwacyjnych maszyn New Holland oraz wydawania stosownych zaświadczeń, honorowanych przez UDT. Dodatkowym atutem naszej firmy jest mobilny serwis umożliwiający dojazd do klienta na terenie całej Polski. W sprawach ciężkiego sprzętu nie warto stawiać na przypadek, należy postawić na niezawodność i solidność – firma VTECH to miejsce, którego szukasz.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.