Podesty ruchome - Białystok, Łomża, Suwałki

Podesty ruchome - serwis i wynajem

Od podesty ruchome przejezdne z uwagi na to, jakimi typami urządzeń są wymaga się ciągłej sprawności i niezawodności. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wymagają one serwisu lub naprawy – koniecznie skontaktuj się z firmą VTECH. Świadczymy usługi serwisowe i naprawcze podestów ruchomych przejezdnych na najwyższym poziomie. U nas otrzymasz kompleksową usługę serwisową gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Lata doświadczenia w branży pozwalają nam na szybką diagnozę i precyzyjną naprawę. To w konsekwencji przekład się na zwiększenie Twojego bezpieczeństwa i szybki powrót urządzenia do użytku. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala nam na przeprowadzanie serwisu i napraw zarówno w naszym warsztacie jak i z dojazdem do klienta. Pomogliśmy już wielu osobom w krytycznej sytuacji więc skorzystaj z naszych usług również i Ty.

Podesty ruchome - badania UDT

Podesty ruchome przejezdne muszą spełniać normy uregulowane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Wynika z tego, że co pewien czas muszą podlegać rutynowemu przeglądowi, który ocenia ich zdolność do użytkowania. VTECH świadczy usługi z zakresu badań UDT podestów ruchomych, na które składają się:

– badanie okresowe
– badanie doraźne eksploatacyjne;
– doraźne powypadkowe/poawaryjne.

Skontaktuj się z nami i umów się na badanie UDT podestów ruchomych przejezdnych. Poinformujemy Cię o wszystkich formalnościach, których musisz dotrzymać, aby pozytywnie przejść przez nie przejść. WAŻNE: Aby przystąpić do badania urządzenie musi być całkowicie zamontowane, sprawne technicznie i przygotowane do eksploatacji zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu i instrukcji eksploatacji.

Podesty ruchome - przeglądy konserwacyjne

Z uwagi na to, że podesty ruchome przejezdne jako urządzenia do prac na wysokościach podlegają dozorowi technicznemu ich sprawność i stan muszą być nienaganne. W związku z tym firma VTECH oferuje szerokopojęte przeglądy konserwacyjne podestów ruchomych przejezdnych. Nasz zespół to specjaliści, dlatego bez wątpienia warto zaufać nam jeśli chodzi o regularne przeglądy i prace konserwacyjne. Dzięki przeglądom konserwacyjnym wykonanym przez nas będziesz mieć pewność, że użytkowane przez Ciebie podesty ruchome przejezdne są w najlepszym stanie. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze poinformujemy Cię o wszystkim. Doświadczenie naszych specjalistów oraz zasoby technologiczne pozwalają na natychmiastowe przeprowadzanie napraw, które pozwolą na zwiększenie wydajności i efektywności pracy na używanych przez Ciebie podestach ruchomych.

Kurs na podesty ruchome. Szkolenie na zwyżki i podnośniki. Uprawnienia UDT.

Pod pojęciem podestów ruchomych kryją się dźwignice najczęściej wykorzystywane na placach budowy jako urządzenia transportu bliskiego. Dzięki nim możliwe jest przemieszczanie osób wraz z narzędziami zarówno w pionie jak i w poziomie. Zależnie od rodzaju ich przeznaczenie może się różnić. Jednak na pewno łączy je jedno – aby je użytkować należy zdobyć uprawnienia UDT z zakresu obsługi podestów ruchomych. 

Aby to się stało należy zdać państwowy egzamin, do którego przygotujemy Cię bez większych trudności. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursu na podesty ruchome. Obejmuje on kompletną wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi maszyny, regulacji prawnych oraz higieny pracy. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają nam razem z kursantami cieszyć się ich sukcesem.

Proponowane przez nas szkolenia UDT na podesty ruchome odbywają się w umówionym terminie w naszym ośrodku lub z dojazdem do klienta. Zdobądź uprawnienia UDT z VTECH!

Kurs na podesty na pojazdach kolejowych TDT

Naszym klientom oferujemy również profesjonalne kursy na operatorów podestów ruchomych na pojazdach kolejowych i uzyskania uprawnień TDT. Kadra z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją najwyższej zdawalności i odpowiedniemu przygotowaniu do obsługi maszyn.

Nasze usługi

Badania UDT

Oferujemy przeglądy UDT maszyn i sprzętu budowlanego.

Serwis maszyn

Świadczymy usługi naprawy maszyn w warsztacie lub w miejscu pracy urządzenia.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy doszkalające na terenie całego kraju.

Wynajem

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu oraz maszyn budowlanych.